Wynajem dźwigu

Nasza firma oferuje Państwu profesjonalny wynajem dźwigu. Trójmiasto jest rejonem, gdzie świadczymy swoje usługi, dlatego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasz sprzęt wypożyczamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz w najbliższej okolicy. Oferta firmy obejmuje tylko najlepsze dźwigi, pochodzące od znanych i sprawdzonych producentów – KRUPP oraz PPM. Nasi specjaliści pomogą w wyborze odpowiedniej maszyny, dopasowanej do Państwa potrzeb. Mogą być one wykorzystywane przykładowo przy załadunku i rozładunku ciężkiego sprzętu oraz montażu konstrukcji (stalowych i żelbetowych).

Nasz sprzęt

PPM 40 TON

Dźwig PPM dostępny w naszej firmie posiada maksymalny udźwig 40 ton. Jest wykorzystywany w różnorodnych pracach budowlanych oraz przemysłowych, przykładowo podczas rozładunku samochodów ciężarowych, montażu płyt stropowych i szalunkowych oraz podczas prac w budownictwie drogowym. PPM 40 ton to gwarancja efektywnej i bezpiecznej pracy.

Udźwig:

Specyfikacja techniczna:


KRUPP 25 TON

W naszej ofercie znaleźć mogą Państwo dźwig KRUPP, który posiada maksymalny udźwig 25 ton. Wykorzystuje się go na mniejszych placach budowy oraz podczas prac przemysłowych. Znajduje on szczególne zastosowanie w załadunku i rozładunku maszyn oraz w montażu konstrukcji. Obszar na którym ten dźwig jest dostępny to Trójmiasto – Gdańsk, Gdynia, Sopot i pobliskie tereny.

Udźwig:

Specyfikacja techniczna: