Usługi dźwigowe

Dźwigi wykorzystuje się w szeroko rozumianym budownictwie oraz przemyśle, ponieważ są one niezbędnym elementem każdego dużego placu budowy. Używa się ich do transportowania i unoszenia dużych gabarytowo przedmiotów i części. Znajdują zastosowanie przykładowo przy załadunku i rozładunku maszyn, montażu konstrukcji (stalowych i żelbetowych) czy też pracach montażowych w budownictwie drogowym (np. przy powstawaniu mostów i wiaduktów). Usługi dźwigowe Andrzej Kuźmicki Trójmiasto to gwarancja profesjonalnie wykonanego zadania.

Charakterystyka naszej oferty

Nasze usługi dźwigowe charakteryzuje duża elastyczność, profesjonalizm i solidność. Zawsze staramy się jak najlepiej dostosować do indywidualnych preferencji danego klienta oraz świadczymy różnorodne usługi z zakresu obsługi dźwigu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, a nasza kadra to grono wyspecjalizowanych profesjonalistów. Oferowana przez nas pomoc zawsze stoi na najwyższym poziomie oraz opiera się na sprawdzonych i bezpiecznych metodach.

Dostępne dźwigi

Każdy nasz dźwig, którym świadczymy usługi w Trójmieście, pochodzi od najlepszych producentów na rynku i jest sprawdzonym modelem. Dostępne u nas maszyny zapewniają w pełni bezpieczne i bezawaryjne użytkowanie dzięki temu, że są regularnie poddawane serwisom, aby były w pełni sprawne. Posiadamy dźwigi, które idealnie sprawdzą się przy pracach budowlanych oraz przemysłowych. Nasz sprzęt to PPM 40 TON oraz KRUPP 25 TON.